Browsing Category

ЗАБАВА

ЌЕ СЕ ПОТИТЕ кога ќе видите што има Оља Левиќ! Џенифер Лопез сега може да се пензионира, нашата KIDA…

Оља Левиќ, која често ја препознаваат како една од најжешките актерки, неодамна ги воодушеви своите обожаватели споделувајќи видео од теретана, фокусирајќи се на вежбите за обликување на задникот. Многумина се испотија кога го видоа ова…

ОВА Е ДЕВОЈКАТА КОЈА ПОЧИНА ВО БЕЛГРАД: Нејзиното момче открива грозоморна приказна од авионот:…

Нашите лекари открија дека при интервенцијата во Турција и е пресечено тенкото црево што довело до инфекција. Морган Рибеиро (20) од Велика Британија, која имаше операција на желудникот во Турција, почина во Белград откако и се…

ШОК ИЗЈАВА НА РУСКА ЈАКИЌ: Елитните проститутки се обидуваат да бидат водителки! А потоа ја допре…

Водителката Рушка Јакиќ неодамна ги прокоментира своите колешки од телевизијата и го изнесе шокантното тврдење дека 90 отсто од водителките се занимаваат со најстарата професија. Со оваа изјава таа ја шокираше нацијата, а ја…

“На нудистичка плажа ми пријде еден фин дечко, а понудата што ми ја даде МЕ ШОКИРА!”…

Луѓето не можат да веруваат дека ова навистина се случило! Летото пристигна и многумина ќе одат на море, а има многу луѓе кои сакаат да го поминат одморот на нудистичка плажа. За ова отсекогаш имало спорови и многумина го сметаат…

Вака се бакнува Цеца! Откриено е со кого пејачката имала интимен момент

Цеца Ражнатовиќ секогаш се грижеше нејзините интимни моменти со емотивните партнери, кои ги презентираше во јавноста, да не завршат во медиумите. Меѓутоа, сега се појави видео на кое таа се бакнува со маж. Таа, верувале или не,…

„СИТЕ ГО ОСТАВИЈА КОГА НЕМАЛ ВЕЌЕ ПАРИ“ Саша Матиќ презентираше непознати детали од животот на Џеј…

Премиерата е закажана за утре во Белград, која љубителите на неговиот лик и дело со нетрпение ја очекуваат. Неговиот колега и пријател, пејачот Саша Матиќ , откри непознати детали од животот на Џеј и раскажа…

НИМФОМАНКА УНИШТИ ГОЛЕМ ТЕНИСЕР! СЕГА НЕМА СИЛА НИ ЗА…….

Таа е причината за падот на тениската кариера на Италијанецот! Беретини надвор од теренот и во Австралија /ВИДЕО/ Матео Беретини требаше да го започне турнирот на Австралија опен во понеделник, а ривал ќе…

„ПАЦИЕНТИТЕ СЕ ИЗНЕНАДУВАНИ КОГА ЌЕ ДОЈДАТ НА ПРЕГЛЕД И ЌЕ МЕ ВИДАТ“ Свесна е дека не личи на лекар,…

Никогаш не би рекле дека овој доктор се занимава со бодибилдинг. Докторката и бодибилдерка од Калифорнија, Стејси Наито, вели дека таа не е тип на личност што луѓето очекуваат да ја видат кога ќе одат на лекување. Причината за тоа…

ЈА ОТКАЖИ СВЕЧЕНОСТА НА ДЕНОТ НА СВАДБАТА: Невестата молела и молела, но безуспешно: „Се спаси од…

Камерата ги снимила сите детали, а коментарите на мрежите само постојано доаѓале. Младоженецот ја откажал венчавката на денот на церемонијата откако дознал дека неговата избраничка отишла да го посети нејзиното поранешно момче …

„ГОРД СУМ ШТО СУМ ПУМА! Таа има 42 години и излегува само со ПОМЛАДИ МАЖИ! „Постарите луѓе се…

Никој не верува дека има 42 години, а сака само да излегува со помлади од неа Лајф тренерот и инфлуенсер  Аманда  (42) не крие дека има необичен вкус за мажи, односно дека никогаш не би излегувала со мажи на нејзина возраст.…