Browsing Category

ЗАБАВА

МАЛИОТ МАРИО ЌЕ УЖИВА ВО ЛУКСУЗ! Еве каде ќе живее Марија Шерифовиќ со синот, собата за бебето е…

Марија Шерифовиќ доби бебе восо помош на сурогат мајка. Детето е родено во Лос Анџелес, каде што се уште се наоѓа поп-ѕвездата, а наскоро ќе го донесе својот син Марио во Србија. Заедно со нејзината мајка Верица, таа…

БРУТАЛНО ЗГОДНАТА СЕСТРА НА ЛУНА ЃОГАНИ! Нина го покажа своето извајано тело: Крева тегови и вежба,…

Видеото на Нина Ѓогани од теретана ги „собори сите од нозе“. СКРИНШОТ Најмладата ќерка на Анабела Атиас и Гаџи Ѓогани, Нина неодамна го прослави својот 18-ти роденден каде со својот стајлинг ги…

ШТО Е ТОА ИЗЛЕЗЕНО ОД ХЕЛАНКИТЕ НА АНЃЕЛА ИГЊАТОВИЌ БРЕСКВИЦА? Ја крена кошулата, ги сними…

Анѓела Игњатовиќ Бресквица ги заинтригира сите со нова објава. Анѓела Игњатовиќ , попозната како Бресквица , која неодамна се најде на мета на негативни коментари поради новата песна,…

АНКЕТИРАА ДЕВОЈКИ НИЗ ЦЕНТАРОТ, ГИ ПРАШАА ДАЛИ ПОБРЗО БИ БИЛЕ СО СТРАНЕЦ ИЛИ СО ДЕЧКО ОД ДРЖАВАТА,…

Јутјубер анкетирал девојки во Белград и ги прашал дали се отворени за односи со странци или дали повеќе сакаат Срби. Јутјуберот кој стои зад профилот „slavictalks“ неодамна се шетал низ Белград , а потоа дошол на идеја да…

ХАОС И ПРЕДНИЦА И ЗАДНИЦА: Теа Таировиќ во трико, а СЕ СЕ ГЛЕДА – поради жешкиот танц мораше…

Пејачката Теа Таировиќ е хит на социјалните мрежи поради снимките од нејзиниот настап Во последните месеци сите медиуми во Србија и регионот пишуваат за пејачката Александра Пријовиќ , која благодарение на…

„ЌЕРКАТА НА МЕМЕДОВИЌ Е БОМБА И ПОЛ! Маша се искина во минич – покажа витки нозе и линија…

Маша Мемедовиќ, ќерката на водителката Јована Мемедовиќ, повторно ги воодушеви сите со својот изглед. Маша Мемедовиќ , ќерката на еден од најпознатите српски водители, Јован Мемедовиќ , е многу активна на социјалните мрежи,…

„МЕ СИЛУВАА И МЕ ДРОГИЈА 48 ЧАСА, ГЛЕДАВ КАКО МИ СЕ РЕДАТ ЕДЕН ПО ДРУГ“: Ова се последиците од…

Даниела Вестбрук е актерка која била силувана 48 часа, а последиците од нејзиниот турбулентен живот се видливи и денес. Која е актерката која беше силувана 48 часа, Фото: BACKGRID / Backgrid UK /…

ДАЛИ ВАГИНАТА СЕ ПРОШИРУВА ПОРАДИ МНОГУ СЕ*СА: Решена дилемата, докторката даде одговор на прашањето…

Гинеколог објаснува дали многу секс може да доведе до проширување и опуштање на вагината. Сигурно барем еднаш некаде сте слушнале или прочитале дека женскиот полов орган може да се „прошири“ и да се опушти,…

Кој е вашиот НАЈГОЛЕМ СТРАВ – овој тест ќе ви помогне да го надминете!

Иако можеби имате идеја за тоа кој е вашиот најголем страв, шаманите веруваат дека симболите имаат моќ да откријат што мисли вашата потсвест. Гледајќи ја оваа слика, кој симбол најмногу ви го привлекува вниманието? Следете го вашето прво…

По КОНФЛИКТОТ со Марија ДИСКВАЛИФИЦИРАНА од натпреварот – Еве како денес изгледа…

Нема да ја препознаете! Дуња Поповиќ , поранешна учесничка на талент шоу програмата „Ѕвезда Гранда“ одбележа неколку сезони, како со вокални изведби, така и со впечатливи изведби и комбинации на облека. Таа за време на…