Погледете како Апасиев ја пречека Урсула

Ја чекаме Урсула! 🔥
May be an image of 1 person
Goran Troika Boskovski, Pingov Vladimir and 1.4K others
40 Shares
Like

Share
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа