ЌЕ СЕ ПОТИТЕ кога ќе видите што има Оља Левиќ! Џенифер Лопез сега може да се пензионира, нашата KIDA актерка

Оља Левиќ

Оља Левиќ, која често ја препознаваат како една од најжешките актерки, неодамна ги воодушеви своите обожаватели споделувајќи видео од теретана, фокусирајќи се на вежбите за обликување на задникот. Многумина се испотија кога го видоа ова видео!

Оља Левиќ, која често се истакнува како една од најжешките актерки, сега ги воодушеви своите фанови откривајќи ги своите тајни за одржување на завидна фигура.

 

Таа сподели кадри од теретана каде може да се види колку е фит, а акцентот беше ставен на омилениот дел од телото на многу мажи.

На својата приказна на Инстаграм, Оља Левиќ ги воодушеви своите следбеници споделувајќи видео од теретана, во кое се посветува на вежби за обликување на задникот. Преку испотените кадри, таа не само што ја покажа својата посветеност на физичката подготвеност, туку и инспирираше многу нејзини обожаватели да се посветат на редовно вежбање.

 

Иако има 33 години, малкумина би погодиле дека оваа извонредна убавица од Крушевац е толку стара, бидејќи нејзиното младешко лице зрачи со свежина и виталност, што ја прави најмалку пет години помлада отколку што навистина е.

 

Оља Левиќ

Фото: Инстаграм принтскрин/nikol_djokic

Во септември 2023 година, Оља Левиќ ги изненади своите обожаватели објавувајќи ја нејзината одлука да ја напушти популарната серија „Игра на судбината“. Оваа вест предизвика голем интерес и тага кај обожавателите, бидејќи Оља остави длабок впечаток на ликот што го толкуваше со својот талент и исклучителна актерска интерпретација.

 

– Драги пријатели, особено вие кои секоја вечер бевте со нас и со нетрпение не чекавте, морам да ве известам… Мислам дека дојде време да се позанимавам со мојот Мило и патувањето наречено „Игра на судбината“. За време на ова четиригодишно патување научив многу, созреав и се обидов да те доближам со Мило на најдобар можен начин. Имаше многу убави моменти, емоции и пријателства кои ќе останат врежани во моето сеќавање до крајот на мојот живот.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа