Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/mkdpress.eu/public_html/www/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/template-content.php on line 1164

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/mkdpress.eu/public_html/www/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/template-content.php on line 1165

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/mkdpress.eu/public_html/www/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/template-content.php on line 1166

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/mkdpress.eu/public_html/www/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/template-content.php on line 1177

Вака се бакнува Цеца! Откриено е со кого пејачката имала интимен момент

Цеца Ражнатовиќ секогаш се грижеше нејзините интимни моменти со емотивните партнери, кои ги презентираше во јавноста, да не завршат во медиумите. Меѓутоа, сега се појави видео на кое таа се бакнува со маж.

Таа, верувале или не, бакнала магионичар кој бил гостин во нејзиниот дом за да и направи трик на пејачката во нејзиното семејство.

Фото: скриншот на Инстаграм

 

 

Магионичарот побарал од неа да му даде автограм кој го напишала на картичката, а потоа и двајцата ставиле по еден во уста. Цеца и магионичарот се бакнуваа со картите во уста, што ги изненади сите. А после тоа магионичарот покажа дека картата која била во устата на Цеце завршила во неговата.

Фото: скриншот на Инстаграм

 

 

Ова ги насмеа членовите на семејството на Цеца кои беа присутни, а сите беа изненадени од фактот што Ражнатовиќ се согласи на овој трик и ги допре усните со магионичарот.

Инаку, Цеца од смртта на нејзиниот сопруг Жељко Ражнатовиќ Аркан, освен Влада Цветковиќ и Богдан Срејовиќ не ги разоткрила мажите со кои била во врска.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа