Секогаш кога се кршел Уставот на Македонија, страдала Македонија!

Секогаш кога се кршел Уставот на Македонија, страдала Македонија!
Неуставните решенија не се решенија!
Тие се проблем!
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа