Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/mkdpress.eu/public_html/www/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/template-content.php on line 1164

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/mkdpress.eu/public_html/www/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/template-content.php on line 1165

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/mkdpress.eu/public_html/www/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/template-content.php on line 1166

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/mkdpress.eu/public_html/www/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/template-content.php on line 1177

Вистината откриена многу години подоцна! Вака Џастин Тимберлејк ја остави Бритни Спирс, јавноста е згрозена од неговите постапки

Вистината откриена многу години подоцна!  Вака Џастин Тимберлејк ја остави Бритни Спирс, јавноста е згрозена од неговите постапки

Споделете ја веста

Како што пишуваат странските медиуми, Џастин ја оставил Бритни кога најмногу и требал и тоа преку порака.

Во јавноста се појавија нови информации за поранешната романса помеѓу Бритни Спирс и Џастин Тимберлејк . 

Како што се вели и пишува, Тимберлејк воопшто не бил толку грижлив и добар кон Бритни. 

Фото: EPAimages

 

Во нејзините претстојни мемоари „Жената во мене“, Спирс откри како абортирала откако забременила со Тимберлејк.

Сепак, она што изгледа ги изненади нејзините фанови и целиот свет е откритието како Џастин ја остави Бритни во најлошиот период, односно со кои зборови.

Фото: profimedia

 

Имено, во нејзините мемоари детално е опишана ситуацијата од 2002 година, која Бритни целосно ја растури додека се подготвувала за својот нов деловен успех.

„Готово е “ биле зборовите што Џастин и ги испратил на Бритни и телефонски ја завршил романсата со неа, пишува „Page Six“.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа