Светов е на секунда пред Трета светска војна они нас не убедуваат Бугари да станеме!!! Мрш!

Фон дер Лајен вие кајшто оправајен, таму народ е уште позаебајен.
Затоа без оправајен, немој овде доаѓаен, седете си у Бриселајен, думкајте во скутот Бугарајен и цмиздрајен што Македонците никогаш нема да се побугарштајен.
И попушајен за влезајен во хер Устав
Светов е на секунда пред Трета светска војна они нас не убедуваат Бугари да станеме!!!
Мрш!
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа