Ги остави сите без здив! Теа Таировиќ облече комбинезон со деколте до папокот, се пука од сексапил!

Ги остави сите без здив!  Теа Таировиќ облече комбинезон со деколте до папокот, се пука од сексапил!

 

 

Пејачката Теа Таировиќ редовно ја остава публиката без зборови со своите енергични настапи и изглед, а со нова објава јасно покажа зошто важи за една од најубавите жени во регионот.

Теа позираше во виолетова комбинезон, која јасно ги покажа сите нејзини атрибути.

Додека виолетовото боди јасно ја покажуваше нејзината совршена фигура, како тоа да не беше доволно за да страда машкиот пол, деколтето на Те го „држеше“ само мал бенд.

 

 

„Леле“ , „Убава како и секогаш“ , „Најубава“– се само дел од комплиментите за нејзиниот изглед под фотографијата.

Да потсетиме, Теа пред неколку месеци го издаде албумот „Балерина“ кој со недели беше број еден на сите топ листи, а нејзините песни беа во тренд на YouTube. Исто така, пејачката за секоја песна снимила високобуџетен спот, а на промоцијата на новинарите им објаснила дека во тој проект вложила околу 300.000 евра, а во Белград можела да купи голем и луксузен стан.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа