Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/mkdpress.eu/public_html/www/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/template-content.php on line 1164

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/mkdpress.eu/public_html/www/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/template-content.php on line 1165

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/mkdpress.eu/public_html/www/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/template-content.php on line 1166

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/mkdpress.eu/public_html/www/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/template-content.php on line 1177

ПРОНАЈДЕНО ТЕЛО БЕЗ ГЛАВА И РАЦЕ: Хорор кај Сараево, лешот го забележал овчар

ПРОНАЈДЕНО ТЕЛО БЕЗ ГЛАВА И РАЦЕ: Хорор кај Сараево, лешот го забележал овчар

Вчера КАЈ Олов беше пронајдено тело за кое постои сомневање дека е исчезнатиот Хамид Ферхатовиќ од село Чуништа.

Како што дознава порталот Аваза, телото го забележал овчар.

Српскаинфо пренесува дека на терен се истражителите на ФУП, како и директорот на ФУП Вахидин Муњиќ.

Телото е пронајдено обезглавено и без раце, а според облеката се сомнева дека се работи за Хамид Ферхатовиќ.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа