Точно 11 вести за документарецот на ирл имаат пренесено стотиците македонски портали. За новиот спот на Карлеуша има 24 вести… Соучесници во прикривање на yбиства.

44Точно 11 вести за документарецот на ирл имаат пренесено стотиците македонски портали. За новиот спот на Карлеуша има 24 вести… Соучесници во прикривање на yбиства.
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Пристапете директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа

Please disable your adblocker or whitelist this site!