СТРАДА СОПСТВЕНИЧКАТА НА НАЈГОЛЕМИТЕ ГРАДИ НА СВЕТОТ: Едвај се сместила ВО ТОАЛЕТ и има проблеми со јадењето! Тие никогаш не престануваат да растат врз мене

СТРАДА СОПСТВЕНИЧКАТА НА НАЈГОЛЕМИТЕ ГРАДИ НА СВЕТОТ: Едвај се сместила ВО ТОАЛЕТ и има проблеми со јадењето!  Тие никогаш не престануваат да растат врз мене

Жената со најголеми гради на светот , Челзи Чармс (47) ги шокираше своите следбеници на Инстаграм покажувајќи им ги своите огромни гради. Имено, таа во последните неколку години не излегуваше во јавност, но изгледа дека оваа Американка решила да се врати на јавната сцена бидејќи неодамна објави неколку свои провокативни фотографии.

Русокосата на својот Инстаграм профил позираше во бројни елегантни комбинации кои во преден план ги ставија нејзините огромни гради.

На една фотографија таа носи ригаст горен дел без прерамки кој едвај се задржува на своето место, додека синиот врв со прерамки уште повеќе ги истакнува нејзините облини.

Обожавателите ја нарекоа „убава“, а многумина и побараа телефонски број. Исто така, во описот на нејзиниот профил на Инстаграм напишала: „Единствениот официјален профил на најголемите гради на светот“.

Интересно е што последното медиумско појавување на Челзи на британската телевизија беше на ова утро на ITV во 2011 година, кога таа беше интервјуирана од Филип Скофилд и Холи Вилоби.

Во интервјуто таа изјави дека нејзините гради се 164ХХХ. Градите ги зголемила со сега веќе нелегална процедура во која во секоја града била вметната жица од полипропилен. Овој материјал ја иритира слузницата на градите и создава серум кој ги зголемува градите, а овој процес може да трае бесконечно.

Таа уште во 2011 година изјави дека нејзините гради растат по 2,5 сантиметри секој месец. Тогаш таа изјави и дека ќе ги намали градите и ќе го отстрани полипропиленот, но се уште не дала официјална информација за тоа.

Напоменала и дека своите гради ги нарекува „Itsy and Bitsy“ и дека тие и помогнале да заработи удобно живеење додека сè уште работела како егзотична танчерка. Меѓутоа, открила дека има проблеми со јадењето и дека мора да спие на грб. Тешко и е да се смести во авионскиот тоалет и мора да прави редовни вежби за поддршка на градите, од кои секоја тежи приближно колку две големи лубеници. Рекла и дека не се срами од нив и дека се чиста уметност.

По шоуто, многу гледачи се огласија на Твитер за да го коментираат нејзиниот изглед, а еден коментар вели: „Само што ја видов Челзи Чармс во шоуто…Само се прашувам зошто?“.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа