МАКЕДОНСКИ ГРАЃАНИ МУ ПОРАЧАА НА ПРЕТСЕДАТЕЛОТ ДА НЕ ТРГНУВА СО ВОЗОТ ЗА БИТОЛА ЗАТОА ШТО ДОДЕКА СТИГНЕ ВНУЦИТЕ ЌЕ МУ ПОРАСНАТ

МАКЕДОНСКИ ГРАЃАНИ МУ ПОРАЧАА НА ПРЕТСЕДАТЕЛОТ ДА НЕ ТРГНУВА СО ВОЗОТ ЗА БИТОЛА ЗАТОА ШТО ДОДЕКА СТИГНЕ ВНУЦИТЕ ЌЕ МУ ПОРАСНАТ

May be an image of 1 person and text that says 'ми ce допага коментирај Saso S. Ristovski и 3.827 други сподели најзначајни Blagojco Brloko Gorgiev штеф HeMOj да ce заебеш од скопје до битола да тргнеш и ce вракаш co воз, пошто кога ке се вратиш во скопје твоите деца веке ке бидат фамилијарни a внуците ке пораснат возоооооо туууу туууууу 5ч. ми ce допага одговори 24'

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа