(ВИДЕО) Целосна верзија на Бетмен до Устата: Се дур не признаеш дека овде колеле фашисти јас и ти нема да сме исти….

Адвокатот на Богдан Илиевски: Во говорот од 27 април тој не ги повика  граѓаните да влезат во Собранието - Република

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа