Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/mkdpress.eu/public_html/www/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/template-content.php on line 1164

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/mkdpress.eu/public_html/www/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/template-content.php on line 1165

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/mkdpress.eu/public_html/www/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/template-content.php on line 1166

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/mkdpress.eu/public_html/www/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/template-content.php on line 1177

БОКИ 13 НАЈАВУВА НОВ СКАНДАЛ Ќе објави докази за фалсификат извршен од судот

Јавноста ќе биде запознаена со скандал од невидени размери за сторен фалсификат од страна на Основниот Кривичен суд, се вели во најавата на адвокатскиот тим на Бојан Јовановски.Јавноста ќе биде запознаена со скандал од невидени размери за сторен фалсификат од страна на Основниот Кривичен суд, се вели во најавата на адвокатскиот тим на Бојан Јовановски.

Правниот тим на Бојан Јовановски, познат како Боки 13, испрати писмо до повеќе медиуми во кое се најавува објавување на мега-скандал поврзан со Kривичниот суд.

Во кусото соопштение се вели дека се работи за фалсификат за кој постои комплетна документација и докази.

 

Утре, 17 февруари 2023 година, ќе биде доставено соопштение за јавност од страна на Бојан Јовановски со прекар Боки 13, осуден во предметот „Рекет“, во кое за јавноста ќе биде обелоденет скандал од невидени размери за сторен фалсификат од страна на Основниот Кривичен суд, во поткрепа на истото, а во прилог на соопштението ќе биде доставена комплетна документација и докази“, се вели во соопштението од правниот тим на Бојан Јовановски.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа