Луѓето на Груевски се враќаат во владата на СДСМ да ја подоправат државата? Кандидат на Таравари за Миностер бил советник на Груевски

May be an image of one or more people and text that says '360 кратк азир македонила советник на груевски- кандидат на таравари за министер kaj ковачевски 360степени 11 февруари, 2023 18:08'

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа