АЈДЕ ЛУЃЕ НА ГОЛЕМ ПРОТЕСТ ДА ИМ ПОМОГНИМЕ НА ЛИЦАТА СО ЦИСТИЧНА ФИБРОЗА

✊️❗️Отпорот е должност, во време на ваква неправда‼️
‼️Службените коли, тендери, криминали, партиски интереси, не се поважни од здравјето на граѓаните⚠️
#Не за двојни аршини!
#Сите сме исти,
#ама некои се лицемери.
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа