ВО МЕНЕ ГО ОТКРИВ ЅВЕРОТ, САКАМ МЛАДИ ПИЛИЊА! УБАВАТА*КСЕПИЛНАЛНА БАБА на интернет спремна за нова љубов: Помлади се од моите синови!

ВО МЕНЕ ГО ОТКРИВ ЅВЕРОТ, САКАМ И КОИЛЕ!  УБАВАТА*КСЕПИЛНАЛНА БАБА на интернет и спремна за нова љубов: Помлади се од моите синови!

Обожавателите ја избраа Андреа Саншајн, која е вистинска ѕвезда на социјалните мрежи, да ја понесе титулата за најсекси баба на интернет , а тоа го направија поради нејзините провокативни и разголени фотографии.

Таа за британскиот таблоид „Сан“ откри колку нејзини следбеници и испраќаат пораки, се обидуваат да воспостават контакт со неа, го добиваат нејзиниот број. Тие би можеле да бидат, вели таа, дваесетгодишни млади мажи, помлади од нејзините синови.

– Смешно ми е, се смеам на вакви пораки. Секси сум и тоа е тоа, а исто така поминувам многу време на вежбање. Сакам да бидам во форма – открива тој.

Нејзиното семејство ја поддржува во се, но нејзиното однесување на социјалните мрежи се уште му пречи на еден член од семејството, нејзиниот деветгодишен внук.

– Тој е малку срамежлив. Сака да зборува за мене, но понекогаш забележувам дека не му е удобно да ги гледа моите провокативни фотографии, или кога ги гледаат неговите пријатели – вели таа и додава дека остатокот од семејството се гордее со неа.

Андреа, родена во Бразил, живее во Лондон и вели дека нејзината популарност е толку голема што не може ни да оди во теретана без да ја следат орди мажи кои ја препознаваат од фотографиите на социјалните мрежи.

– Нивните пристапи се секогаш исти. Зборуваат за тоа, се извинуваат за непријатностите… Секогаш им треба помош… Ми велат дека изгледам одлично и дека морам многу да вежбам, па ме прашуваат за совет како да живеам. И тогаш стигнуваат до она што навистина го мислат, па подоцна навечер ме прашуваат што правам – вели сексапилната баба која кариерата како инфлуенсер ја започна во 2006 година, кога се распадна нејзиниот брак во кој имаше три сина.

– Тоа беше многу болен период за мене. Разводот многу ме изненади, верував дека јас и мојот сопруг сме среќни и хармонични. Се чувствував мизерно. Бев на работ, а потоа решив да го променам животот и се посветив на вежбањето. Се повеќе уживав во секој тренинг. Почнав да добивам самодоверба, секој ден се чувствував многу подобро – вели таа.

– Целата тага и фрустрации ги ставив на тегови и тогаш почнав повторно да се чувствувам жив. Веднаш откако го видов мојот потенцијал, го открив фитнес ѕверот во мене – изјави таа за DailyStar.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа