Заробената држава Нордистан опишана низ две фотографии

25Вака изгледа заробена држава водена од корумпирани криминалци  за кои не постојат ни закони, ни одговорност, а конститутивниот народ се третира како граѓани од втор ред!

Уживајте во придобивките на владеењето на Зоран Заев, но и на неговите наследници.

Понижувањето и потсмевот поради вишокот килограми исчезнуваат со употребата на ова. До идеално тело за 14 дена!

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Пристапете директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа