ВЕЛАТ ОВАА РОМАНКА Е НАЈУБАВАТА ЕВРОПЈКА: Конечно покажа како изгледа без шминка и сите го коментираат истото

Мадалина Џенеа важи за една од најубавите жени во Европа, а еве како изгледа без шминка.

ВЕЛАТ ОВАА РОМАНКА Е НАЈУБАВАТА ЕВРОПЈКА: Конечно покажа како изгледа без шминка и сите го коментираат истото

Како изгледа најубавата Романка без шминка?, Фото: Џиџи Јорио / SplashNews.com / Splash / Profimedia

Убавата Романка Мадалина Генеа , која живее и работи во Италија, привлекува внимание каде и да се појави, а многумина ја сметаат за една од најатрактивните Европјани.

Полна уста, мал нос, издлабени јагодички, совршени пропорции и облини ја красат Мадалина, а во јавноста таа секогаш се појавува врвно.

Мадалина со својот изглед ја остава без здив Џенеа
Мадалина Генеа остава без здив со својот изглед фотографија: Profimedia

Мадалина е некоја која е многу активна на социјалната мрежа Интаграм, а во една прилика ги „почести“ следбениците со фотографии на кои позира без шминка.

Екипата на Инстаграм која ја следи е воодушевена од нејзиниот изглед и наведува дека дефинитивно не и треба шминка, а многумина тврдат дека е уште поубава без шминка. Инаку, секогаш кога Мадалина ќе се појави на црвениот тепих сите ги остава без здив.

Екипата на Инстаграм која ја следи е воодушевена од нејзиниот изглед и наведува дека дефинитивно не и треба шминка, а многумина тврдат дека е уште поубава без шминка.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа