Апасиев жестоко реагираше откако министер на СДСМ невработените ги нарече неписмени!

Вицепремиерот Битиќи ги нарече невработените „НЕПИСМЕНИ“! Толку е постот.
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа