СЕ ПОЈАВИ ЕКСПЛИЦИТНО ВИДЕО НА МЕДИЦИНСКА СЕСТРА: ЛУЃЕ ГЛЕДАА ВО ШОК ДОДЕКА ТАА ГО ПРАВИ ОВА СО НЕГО (ВИДЕО)

Но, тој нагласува дека, кога не се пред камери, тие се само обичен пар и хармонично семејство

 

Мајката на три сина, на возраст од 18, 17 и 12 години, се соочила со ултиматум откако колегите го откриле нејзиниот профил на порно платформа. Таа мораше да одлучи дали ќе продолжи да работи на платформата или ќе биде медицинска сестра.

На крајот решила да го напушти својот 15-годишен повик, а денес вели дека воопшто не жали за таа одлука, пренесува британски Сан.

1 / 6 ФОТО: PRINTSCEEN/TIKTOK/THEALLIERAE1

Таа вели дека сега заработува повеќе од кога било, за еден месец зема и до 360.000 долари, повеќе време поминува со децата и е поблиска со сопругот .

Но, нагласува дека, кога не се пред камери, тие се само обичен пар и хармонично семејство.

– Мојот сопруг отсекогаш ме поддржуваше во се што правам, а кога ја напуштив болницата, заедно решивме да работам со полно работно време на платформата. Иако е со мене на снимките, не сака да биде во центарот на вниманието. Ја мрази камерата и не го покажува лицето, туку само делови од неа – изјави Али.

Вели дека била скршена откако колегите ја пријавиле за непримерна содржина на нејзиниот профил, но на крајот се исплатило. Тоа го правиме секој ден пред камери.

– Најчесто живееме нормален живот. Стив и јас не снимаме секој ден, можеби два или три пати месечно. Остатокот од времето сме само родители кои го водат бизнисот низ куќата – уверува таа.

– Нашите деца вршат домашна работа, заедно гледаме филмови, одиме на вечера, ги казнуваме кога е потребно, исто како и секое семејство – вели Али, која смета дека нејзиниот премин кон заработка преку порнографија им даде можност за многу понормално семејство. динамичен.

Но, помина толку добро што дури и сопругот можеше да ја напушти работата.

– Напуштањето на работата ми беше прилично чудно. Сигурно не требаше повеќе да бидам таму за да се покривам финансиски бидејќи ни оди толку добро на интернет, но навистина уживав во тоа што го правам – вели Стив.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа