Побеснна цела СДСМ! Пратеникот од СДСМ што јадеше ќотект од Апасиев во Собрание си ја вработил жена му кај Бујар Османи

3,390
Се сеќавате на оној анонимнион пратеник од СДС шо ќе се степавме на седница? Ни ја не. 😁 Туку, друг ми беше муабетот – си ја вработил сопругата во МНР ❤️❤️
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Пристапете директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа