Владимир Путин: „Никогаш не барав нешто што не е мое. Кога видов дека Русија паѓа, си ветив пред Бога дека ќе ја спасам.Излегува дека морам да го спасам целиот свет, бидејќи демоните што го зазедоа западот избришаа се што е духовно на оваа планета“.

Владимир Путин:
„Никогаш не барав нешто што не е мое. Кога видов дека Русија паѓа, си ветив пред Бога дека ќе ја спасам.Излегува дека морам да го спасам целиот свет, бидејќи демоните што го зазедоа западот избришаа се што е духовно на оваа планета“.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа