Се сеќавате како Шилеџето и Заев, пред избори, трчаа прекутрупа свечено да го отворат “Ист Гејт”, мислејќи дека така ќе победат на локални… Епа, ете. #ЕлементарнаНепогодаСДС

Се сеќавате како Шилеџето и Заев, пред избори, трчаа прекутрупа свечено да го отворат “Ист Гејт”, мислејќи дека така ќе победат на локални… Епа, ете. ⛈️🌩️🌧️
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа