(ФОТО) Ќе се запрепастите! Ѓубре ни едно фашистичко! Иако цел свет и САД и ЕУ ја осуди ПРОВЛАДИН ФАШИСТИЧКИ ПОРТАЛ БЛИЗОК ДО СДСМ И ДУИ И Подржан од Универзитетот ФОН го слави убииецот на ќерката на Дугин

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа