Германски парламентарец: Доста ги тероризирате! МАКЕДОНЦИТЕ СЕ МАКЕДОНЦИ, А НЕ СЕВЕРНИ, ЈУЖНИ, ИСТОЧНИ ИЛИ ЗАПАДНИ!

Не е некоја нова вест, што било кој Македонец не ја знае, но сепак преубаво звучи.

Погледајте:

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа