Левица: СДСМ му ги вработи и сопругата и синот на Зекир Рамчиловиќ како благодарност затоа што гласаше за промена на името?

ЗЕЌИР РАМЧИЛОВИЌ – откако ја вработи жена му во МВР, сега се пофали и со новото вработување на син му како полицаец.

🔻Толку чини уставното име на една пратеничка проститутка која гласаше за две вработувања.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа