Граѓаните сплотени како никогаш до сега против апашите! 70000 граѓани ги бојкотираа изборите во Тетово

May be an image of one or more people and text that says "од вкупно 85.000 cO право на глас во TETOBo, вчера гласале 15.000 ретардирани!!! 70.000 бокотирале..."

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа