Екс министерот Хајредини! Ако нема корупција ќе падни владата СДСМ и ДУИ живеат од корупција

Во Македонија борбата против корупцијата не е можна, зашто без корупција ќе нема ни стабилна владина коалиција ни партиска кохезија.
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа