(ВИДЕО) Апасиев подготвен да ги победи багабонтите и апашите на СДС и ВМРО! Погледнете како во Тетово го пречекуваат македонскиот Че Гевара

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа