ВМРО СО ДВОЈНА ПРЕДНОСТ ЌЕ ГО ПОБЕДАТ СДСМ ВО МАВРОВО?

Во сабота да ги заокружиме промените во Маврово и Ростуше. Да дадеме шанса на промените и да се избориме за заедничката иднина.
Д-р Мевмед Џафери е вистинскиот избор со кој се ставате на страната на правдата, работливоста и чесноста.
Одберете промени, проекти и победи. Заокружете број 2.
May be an image of 1 person, sitting and text that says 'создади нова иднина! промени проекти победи д-р мевмед цафери за градоначалник на маврово и ростуше 2 BMPO- дпмне коалицила за обнова HA македонила'
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа