БУНТ ВО МВЕ 200 ПОЛИЦАЈЦИ ЌЕ ГО ТУЖАТ СПАСОВСКИ

May be an image of 7 people and text that says 'политика над 200 полицаци ке го тужат спасовски наместо 2.000, за протестите добиле дневници од 400 денари објавено 11/08/2022 во 09:48ч.'

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа