(ВИДЕО) Апасиев им се закани на параполицајците а Спасовски: Ве имаме сите со име и презиме! Не и знаете што ќе ви се случи откако ќе паднат квинслинзите

Ве имаме сите – по ИМЕ И ПРЕЗИМЕ!!!

Тек че да вам буде жао.

#ЛевицаНеПростува

#КлетиВрховисти, пишува Димитар Апасиев на Фејсбук.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа