Шокантни свадбени фотографии на најблиската соработничка на Путин: Захарова каква што никој не ја видел!

На социјалните мрежи кружат шокантни свадбени фотографии на Марија Захарова, портпаролката на руското министерство за надврешни работи и една од најблиските бсоработнички на претседателот Владимир Путин, која е позната по контроверзните одговори на прашањата за руската воена акција во Украина.

На нејзините контроверзни свадбени фотографии направени во 2005 година, во позадина се појавува и рускиот претседател.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа