АПАСИЕВ ПОВИКУВА! Утре сите пред Собрание да ја пречекаме Фон Дер Лајен! Ние од внатре вие од надвор

Кампот на Отпорот, од пред Влада, треба да се пресели пред Собранието.
Ние внатре, вие надвор! 🔥
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа