За кого се работи? Ќерка на познат политичар од Македонија фатена со големи количини на дрога во Грција

587Грчката Полиција извршиле претрес во изнајмен стан на Ќерка на Македонски политичар, Грчките полицајци пронашле и заплениле дрога: 437 таблети XTC , 220,3 грама кокаин, 270,9 грама метамфетамин, 159,4 грама канабис, машала трафика оваа имала😀😀😀!!!
На кој политичар е ќерка оваа нарко трафикантка???
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Пристапете директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа