ЈОЦИ: Се распаѓа цело СДСМ народот е против нив а тие го лажат членството дека се е во ред

Владава на СДСМ како сценава со Бата Стојковиќ од ,,Кој тоа таму пее”.
Се распаѓа цело СДСМ, одамна немаат поддршка кај народот. Уште си го убедуваат јадното членство дека не е тоа така лошо, како што изгледа.
Многу лош филм тераат.
Не мора мене да ми верувате. Доволно е да прошетате по банки, маркети, на пазар и да се обидете да најдете бареем еден човек кој не е бесен на власта – која ја пушти Македонија по удолницата!
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа