Апасиев побесна: Кога политички проститутки си играат држава, Уставот ќе ти го претворат во КУРВА со која, секој напален сосед, може да помине една вечер за “две чрвени”

Кога политички проститутки си играат држава, Уставот ќе ти го претворат во КУРВА со која, секој напален сосед, може да помине една вечер за “две чрвени”.
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа