Еве зошто го запалил клубот на бугарите! Дедото на Ламбе бугарите го убиле со чекан 3 дена не дозволувале селаните да го погребаат за да гледааат како мравите му лазат на истурениот мозок

May be an image of one or more people and text that says 'Ha ламбе A. дедо му бугарите среде лубојно го убиле co чекан во глава и не оставале 3 дена да го погребаат (за да го гледаат селаните како мравите му лазат на истурениот мозок) :( оваа траума од мал во себе ja носел ламбе..... денес ми ми раскажа негов роднина'

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа