(ВИДЕО) Специјално видео од предавањето на украинските војници и фашистите од Азов во Мариопол! Тетоважи со хитлер и нацистички знаци по нивните раце

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа