Екс министер предлага да ја пратиме Теута за амбасадорка со 1 тон масло за да не ни ја враќаат државите

Не се знае која држава е на ред што ќе ја одбие Теута. Негде прочитав дека, за да не ни ја враќаат, Владата ќе и даде тон масло на земјата што ќе ја прими.
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа