(ВИДЕО) Зоран Божиновски објави разговор меѓу Јанкуловска и Котевски тврди дека му го пратил Заев додека бил во Србија

Се сеќавате ли кога лажеше муртинскиот наркобарон ЗОРАН ЗАЕВ дека ги предал СИТЕ ,,бомби,, во СЈО!?
Не e точно тоа, затоа што еден комплет има кај АЛЕКСАНДАР ВЕРУШЕВСКИ, а има ,,бомби,, и кај мене, баш ЗАЕВ ми ги прати кога живеев во Србија…
Да е Северна Македонија правна држава како што не е, Зоран Заев поради трговија со ,,бомби,, треба да биде уапсен и процесуиран. Со ,,бомбите,, ден денес уценува и тргува!
Еве една, да се уверите дека располагам со ,,бомби,, од Заев, ем да чуете како оговараат ИВО КОТЕВСКИ и ГОРДАНА ЈАНКУЛОСКА….

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа