Апасиев се изјасни кои судии ќе ги судат криминалците од СДСМ

Тие СУДИИ шо ги стававте од тефтерчето, е тие сега ве судат! Оти, судија кој се нафатил да влезе преку тефтерче, ќе одработува за секоја власт. Памет у глаа за друг пат 😘
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа