(ВИДЕО) Бомба на Апасиев: Кастриот Реџепи дојде кај мене во канцеларија и ме убедуваше дека негова мисија е да го турне ДУИ а пред два дена како менгеме седеше помеѓу нив

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа