Во Влада дремат терористи што чкртаа букви со ножеви по работници и масакрираа војници ама народ требалода пази што пишува

Можеби е слика од екранот на Twitter од 1 лице и текст кој вели „капетански дневник @BlackTaurus7 Toa y влада им дремат терористи што шараа букви co ножеви по работници и масакрираа воници y 2001. ама народ требало да пази што тоа зборува, мисли и пишува. Translate Tweet 20:35 04 Apr 22 Twitter Web App“

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа