Еве зошто западот има страв во коски да се замеша во Украина! Путин поседува систем со кој може да ја уништи Америка за нецел час

Можно е да е слика од 1 лице и текст кој вели „кога го прашале путин за системот "црна рака" дали може да ja уништи сад за 1/2 саат, по кратко размислуване одговорил: "всушност, може и побрзо"!“

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа