Апасиев им се закани на врвот на СДСМ: Сите ќе ве ставиме во затвор памтете го ова

Не јебат ни Устав, ни закон!
ДВОЈАЗИЧНИ УНИФОРМИ на полицијата си вовеле со Уредба на Влада!?
СДС се најголемото зло што некогаш ја снашло Македонија.
Окупатори да бевте поише сенс за народот ќе имавте, гниди едни одродени.
Ќе скапете по затвори ко ќе се смени власта, јавно ви ветуваме!!!
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа