Browsing Category

ЗАБАВА

Кој е вашиот НАЈГОЛЕМ СТРАВ – овој тест ќе ви помогне да го надминете!

Иако можеби имате идеја за тоа кој е вашиот најголем страв, шаманите веруваат дека симболите имаат моќ да откријат што мисли вашата потсвест. Гледајќи ја оваа слика, кој симбол најмногу ви го привлекува вниманието? Следете го вашето прво…

По КОНФЛИКТОТ со Марија ДИСКВАЛИФИЦИРАНА од натпреварот – Еве како денес изгледа…

Нема да ја препознаете! Дуња Поповиќ , поранешна учесничка на талент шоу програмата „Ѕвезда Гранда“ одбележа неколку сезони, како со вокални изведби, така и со впечатливи изведби и комбинации на облека. Таа за време на…

ЈА ИМА НАЈГОЛЕМАТА УСТА НА СВЕТОТ и НЕОБИЧЕН ТАЛЕНТ со кој стекна популарност: „До денес ми велат…

Претставува еден вид феномен! Да се ​​каже некому дека има голема уста обично е навреда - но не за оваа 33-годишна Сем Рамсдел, која ја има најголемата уста на светот - што дури и донесе место во Гинисовата книга на рекорди. …

Од длабоко деколте и мини здолниште, до долг фустан закопчан до грло! Целосната трансформација на…

Споделете ја веста Јована утрово ги изненади своите фанови и се појави во сосема поинакво издание. Имено, водителката наместо провокативни парчиња облече фустан од златен капут, кој ги воодушеви сите.…

„Душо, можам да ти дадам број за 400 евра! Милица Дабовиќ без двоумење, погледнете какви пораки…

Споделете ја веста На социјалните мрежи се појави експлицитна преписка на поранешната кошаркарка Милица Дабовиќ, создадена на платформата за маркетинг порно содржини, Onlifens. Милица Дабовиќ често го…

„Имаше дури и предлози за брак! Јелена Розга призна дека жените и се додворуваат по раскинувањето,…

Споделете ја веста Јелена Розга изјави дека добива многу понуди од мажи, но и од жени, но дека љубовта не ја интересира бидејќи единствена цел и е кариерата. По раскинувањето со Стјепан Хаусер,  пејачката …

4 знаци ќе блеснат од среќа во ноември! Точна астро прогноза – дознајте кој ќе напредува на…

Споделете ја веста Познатиот астролог Павел Глоба, кој е познат по своите астро прогнози, откри кои знаци ќе имаат среќа во месец ноември. БИК За Биковите, ноември ќе биде особено среќен на полето на семејните…

(ВИДЕО) Задник за медал! Карлеуша никогаш посилно го тресеше задникот, публиката се фати за главите

Споделете ја веста Провокативното видео на пејачката Јелена Карлеуша предизвика лавина коментари на социјалните мрежи. Музичката ѕвезда Јелена Карлеуш Неодамна, по повеќе од една деценија пауза, таа објави два…

Карлеуша ја коментираше новата девојка на Душко: Брутално заплеткана според Ина Гардијан!

Споделете ја веста Вчера веста дека фудбалерот Душко Тошиќ е во врска со пејачката Ина Гардијан, а неговата се уште законска сопруга Јелена Карлеуша, сега ја прокоментира и колешката која ужива со сопругот.…

Ги остави сите без здив! Теа Таировиќ облече комбинезон со деколте до папокот, се пука од сексапил!

Пејачката Теа Таировиќ редовно ја остава публиката без зборови со своите енергични настапи и изглед, а со нова објава јасно покажа зошто важи за една од најубавите жени во регионот. Теа позираше во виолетова…