Хајди Клум раскажа интимни детали од спалната соба: „Во животот пробав многу различни колбаси“

Хајди Клум раскажа интимни детали од спалната соба: „Во животот пробав многу различни колбаси“

Светски познатата манекенка и водителка со германско потекло, Хајди Клум, гостуваше во подкастот „Call Her Daddy“ и не се двоумеше да им ги каже деталите на слушателите.

 

Таа го нарече својот поранешен партнер, италијанскиот бизнисмен Флавио Бријаторе, „многу стар“. Хајди и Бријаторе почнаа да се забавуваат во март 2003 година кога таа имаше 29, а тој 53, но се разделија додека таа беше бремена со неговото дете.

 

Зборувајќи за типот на маж што го претпочита, таа рече: „Погледнете го моето минато. Јас немам тип. Бев со некој што беше ќелав, многу стар, па со долга коса, слаб. Нивните карактери беа исто така многу, многу различни На крајот од денот, сакате некој кој ќе ве натера да се чувствувате удобно.

 

Таа потоа зборуваше за нејзиниот интимен живот со Том Каулиц. Открила дека поминуваат часови во спалната соба. Таа вели дека добива желба за секс секогаш кога ќе го погледне својот сопруг. Хајди открила и дека најлудите места на кои имала секс се приватен авион и морето.

 

Кога ја прашале каква би била на скала од 1 до 10, каде 1 би значело дека е пристојна, а 10 би значело дека е потполно луда во кревет. Хајди одговорила дека е на 9-то место на скалата.

 

Ѕвездата откри и дека користела секс играчки во спалната соба со својот сопруг. „Па зошто да не? Освен тоа, ако имате секс со часови, мора да се случува нешто повеќе“,а потоа додала: „Мислам дека е полесно за жена отколку за маж, бидејќи прашањето е дали мажот е исто толку издржлив. Мажите обично се ти кои не можат да издржат многу долго. Но, мојот сопруг може“.

 

Таа не престана да го фали својот сопруг. „Во животот пробав многу различни колбаси. Но, завршив со германските. Германски колбаси, што да кажам?“ низ смеа коментира таа.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа